Współpraca z eFIORI.pl perfumy Tesori d'Oriente Royal Oud .

Współpraca z eFIORI.pl perfumy Tesori d'Oriente Royal Oud .

 

Po kolejnej miłej korespondencji z  przesympatyczną panią Sylwią ,ponownie otrzymałam  możliwość wyboru zapachu perfum Tesori d'Oriente .Tym razem wybrałaTesori d'Oriente Royal Oud  Yemen  100ml.Niestety w czasie podróży , piękna buteleczka musiała ulec wgnieceniu :-(

 

Zapach jest CUDNY.

Przede wszystkim zapach jest miodowy, ciepły i pyszny, gdyby ubrać go w kolor byłby to kolor starego złota. Ma  jednak, drugie , bardziej ostre oblicze - coś na kształt posypanej pieprzem paczuli , ale bez chłodu i wilgoci. Dzięki temu nie jest jednostajny i płaski. Wszystko to otoczone jest  delikatną, subtelną wręcz wonią białych kwiatów, na tyle aby było je czuć i na tyle aby nie przytłoczyły  miodowego serca zapachu.Zapach jesienny, świetnie nosi się go o tej porze roku. A do tego wszystkiego nie brak mu trwałości.

 

 

Tesori d'Oriente to włoska seria kosmetyków o niezwykle trwałych i harmonijnych

zapachach, powstałych na bazie wysokiej jakości aromatów oraz olejków eterycznych.

 Opis zapachu na stronie eFIORI.pl 

 "....Perfumy marki Tesori d'Oriente Royal Oud  to wyjątkowe zapachy dla kobiet, zawierające nutę zapachową drzewa Oud, która jest niepowtarzalna. Woń drzewa Oud łączy w sobie jednocześnie ostrość i delikatność. Kosmetyk sprzedawany w gustownej i eleganckiej butelce, będącej niewątpliwie ozdobą Państwa łazienek, bez wątpienia zmieści się także w każdej damskiej torebce....." 

 

100 ml kosztuje 20,29 zł

Kupicie go TUTAJ

 

          W skład gamy zapachów Tesori d'Oriente  wchodzą :

Afryka 

Ambra Indyjska

Białe Piżmo

Chińska Orchidea 

Egipt

Hammam

Jaśmin Jawajski

Kwiat Lotosu

Legno di Guajaco

Lilia Indyjska

Mak Tybetański

Marakech

Mirra

Sandał

Smoczy Kwiat

Zielona Herbata