DHEA PLUS – kuracja odmładzająca

DHEA PLUS – kuracja odmładzająca

W preparacie DHEA PLUS zebrano najbardziej skuteczne substancje znane ze swych odmładzających właściwiści. Tak dobrane składniki zapewniają organizmowi wszechstronną stymulację oraz ochronę: mózgu, serca, układu krwionośnego i kostnego, stawów, układu nerwowego i immunologicznego. Dlatego nie da się porównać DHEA PLUS z innymi występującymi na rynku preparatami.

Koenzym Q10 ( ubichinon ) jest substancją witaminopochodną, odpowiedzialną za prawidłowy metabolizm komórki. Gdy jego poziom spada o 25%, mogą wystąpić zaburzenia w pracy serca i układu krążenia, jak również nadciśnienie. W USA leczy się nim wszelkie choroby serca z kardiomiopatią włącznie. Wyniki niektórych badań wskazują, że koenzym Q10 może wspomagać gojenie się wrzodów dwunastnicy, leczenie alergii, astmy i schorzeń dróg oddechowych. Spowalnia proces starzenia się, pomaga w leczeniu otyłości, kandydoz ( zakażenie grzybem Candida albicans ), stwardnienia rozsianego, chorób przyzębia i cukrzycy.   Zawartość 5mg w tabletce to wystarczające zabezpieczenie przeciw wystąpieniu skutków niedoborów.

Pregnenolon to hormon gwarantujący sprawne funkcjonowanie mózgu. Zwany jest aktywatorem pamięci, poprawia koncentrację i zwalcza depresję. Usuwa bóle stawów, pomaga w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów.

Cat’s claw znany u nas jako vilcacora  zawiera alkaloidy niezwykle przydatne w profilaktyce zawałów serca, stymulujące układ immunologiczny. Powoduje zwiększenie produkcji limfocytów typu T, zwalczających wiele chorób wirusowych, daje dobre rezultaty w leczeniu zapalenia stawów, pomaga w astmie, cukrzycy i wrzodach żołądka. Coraz więcej dowodów wskazuje na jej skuteczność w walce z chorobą nowotworową.200mg ekstraktu zawarte w tabletce daje skuteczną ochronę przed tymi schorzeniami.

Spirulina czyli zielono-niebieskie algi jest cennym źródłem makro- i mikroelementów takich jak jod, mangan, potas, brom i inne. Zawiera wszystkie witaminy z grupy B oraz witaminę C, E, A i kwas linolenowy. W dużych ilościach znajdują się w niej kwasy nukleinowe RNA i DNA oraz chlorofil, który jest świetnym środkiem regenerującym, odkażającym i bakteriobójczym. Algi zawierają pełnowartościowe białko, będące źródłem niezbędnych dla organizmu aminokwasów.

Czosnek bezwonny to znana od dawna roślina lecznicza, zawierająca ponad 200 biologicznie aktywnych substancji: witamin, minerałów, aminokwasów i enzymów oraz naturalny antybiotyk allicynę. Wywiera korzystny wpływ na układ krążenia, rozszerza naczynia krwionośne, obniża ciśnienie, poleprza zaopatrzenie mięśnia sercowego w krew, powstrzymuje tworzenie się zakrzepów w naczyniach wieńcowych, a u osób starszych może zwiększać siłę skurczu mięśnia sercowego oraz normalizować przyspieszoną pracę serca. Sprzyja zwiększeniu frakcji „dobrego” cholesterolu HDL zapobiegając miażdżycy. Wspomaga trawienie oraz chroni przed substancjami rakotwórczymi

Witamina C to aktywator wielu enzymów. Odgrywa dużą rolę w oddychaniu komórkowym. Przyspiesza gojenie się ran, bierze udział w tworzeniu się kolagenu, kości i chrząstek, a także w syntezie hormonów kory nadnerczy. Chroni przed wolnymi rodnikami, pomaga we wchłanianiu żelaza, a ponadto wraz z kwasem foliowym i witaminą B12 pobudza dojrzewanie czerwonych krwinek. Obniża poziom cholesterolu we krwi, jest skutecznym środkiem przeciw wielu chorobom: od przeziębienia aż do nowotworów.