Na cholesterol i wysokie ciśnienie krwi - Thermojetics

Na cholesterol i wysokie ciśnienie krwi - Thermojetics

HERBATKA THERMOJETICS

Obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Dodaje energii.

Większość osób z podwyższonym ciśnieniem krwi często, zadaje sobie pytanie

Jak obniżyć cholesterol ?

Cholesteol układa się w naczyniach w każdym wieku. Przy zatkaniu naczyń krwionośnych możemy odczuwać cierpnięcie rąk i nóg. Z reguły też, następuje podwyższenie ciśnienia krwi, gdyż przy zwężonych naczyniach, krew musi krążyć szybciej silniejszym strumieniem. Dodatkowo następuje stwardnienie tłuszczów w żyłach, podlegając mineralizacji. Serce pompując krew, pokonuje duży opór, co prowadzi do problemów zdrowotnych.

Przyjmowanie zbyt małej ilości płynów (dotyczy to dużej ilości osób), powoduje złą pracę nerek, które ulegają zanieczyszczeniu. Przestają wtedy skutecznie pracować i zamiast wspomagać wydalanie toksyn uszkadzają się, a krew zaczyna źle w nich krążyć. Ponadto, wiele osób z nadciśnieniem, przestaje pić wodę przekonana, że woda podnosi ciśnienie, a wtedy ich stan jeszcze bardziej się pogarsza.

Lekarze i zespół naukowy Herbalife, przygotowali rozpuszczalny napój ziołowy o delikatnym smaku. Mieszanka ziół, ułatwia przemianę tłuszczów, przez co tłuszcze w naczyniach i głębszych partiach skóry są łatwiej spalane. Proces ten to termogeneza. Wyzwalana jest tutaj także energia.

Regularne picie Thermoherbatki obniża poziom cholesterolu i trójglicerydow, skutkiem czego następuje przeczyszczenie naczyń i poprawa krążenia. Każdy z nas powinien zadbać o przeczyszczenie naczyń krwionośnych, bo u wszystkich są one zwężone.

Thermojetics - reguluje też ciśnienie krwi. Wysokie obniża, a niskie podwyższa, ponieważ spala nagromadzone w naczyniach tłuszcze. Poza tym działa moczopędnie, przepłukując nerki. Pijąc termoherbatkę, uczymy się pić wodę, gdyż pobudza ona pragnienie.

Thermoherbatka ma dobry wpływ na pracę oskrzeli. Rozluźnia powstające w nich napięcie, pomagając w usuwaniu flegmy. Przynosi to ulgę astmatykom.

Zawiera wycią ze ślazu leśnego, który pozytywnie wpływa na błonę śluzową żołądka oraz poprawia trwienie, dlatego zalecane jest picie jej po posiłku.

Thermojetics wpływa także na spalanie tłuszczów pod skórą i dzięki temu poprawia sylwetkę. Mówi się o niej " pochłaniacz centymetrów". Poprzez regulację krążenia i spalanie tłuszczów pod skórą, odprowadza z organizmu szkodliwe substancje usuwając cellulitis i choroby skóry.

Jest łatwa do zrobienia, daje odmianę w stosunku do innych napojów i zawiera składniki, dostarczając dodatkowych wartości tym płynom, które codziennie pijesz. Można wykorzystać ją jako bazę do zrobienia różnych napojów orzeźwiających. Można ją pić zależnie od upodobań i potrzeby: po posiłkach, po ćwiczeniach, w sytuacjach, gdy potrzebna jest szybka energia.

Efekty stosowania herbatki Thermojetics:

poprawi metabolizm, przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej pod skórą i utrzyma wysoki poziom przemiany materii przez całą dobę.

wprowadzi do organizmu doskonałą równowagę energetyczną.

działa orzeźwiająco i kojąco już po kilku minutach od wypicia.

poprawi samopoczucie, kondycję fizyczną i aktywność umysłową.

pomoże regulować ciśnienie krwi, ponieważ spala nagromadzone w naczyniach tłuszcze

pomoże zapobiegać zawałom, wylewom i zatorom krwi dlatego, że spala  tłuszcz w naczyniach krwionośnych

pomoże zniknąć objawom" zimnych rąk i nóg"

rozluźni napięcie oskrzeli, pomoże w wydalaniu flegmy, złagodzi kaszel

ma pozytywny wpływ na błonę śluzową żołądka, poprzez zawartość ślazu leśnego

przyczyni się do zmniejszenia żylaków

przyspieszy spalanie alkoholi

wspomoże system odpornościowy

wesprze funkcje trawienne organizmu, reguluje apetyt

przepłukuje nerki, usunie opuchlizny, działając moczopędnie