Odchudzanie motywacja

Odchudzanie motywacja

Założyłam tego bloga ponad rok temu. Potem zaprzestałam pisanie, wykasowałam większość wpisów. W tym roku jednak wróciłam by razem w Wami motywować się w różnych dziedzinach. Blog przedstawia to, co mnie najbardziej interesuje, czyli zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna, moda, wnętrza...

Od zawsze interesowałam się medycyną, ziołolecznictwem oraz wpływem spożywanych pokarmów na organizm człowieka. Nigdy jednak nie przestrzegałam zdrowego trybu życia tak jak teraz. Może to dlatego, że człowiek uświadamia sobie, że ma już te 30 lat na karku i w każdej chwili może się zmienić figura, zniknie płaski brzuch i smukłe nogi, pogorszy się przemiana materii, przybędzie kg tu i tam.

Kiedyś, jak nie było blogów, albo nie były tak popularne jak teraz, prowadziło się zeszyty z różnymi wpisami na temat witamin, minerałów, domowych maseczek na włosy czy przepisów na pyszną zdrową przekąskę. Sama mam kilka takich notesów. Pierwszy założyłam w marcu 2000 r. Oto kilka wpisów.

Moda na bycie fit !

Ostatnio mam sporo wolnego czasu i zaczęłam przeglądać blogi. Okazuje się, że blogi fit zrobiły się bardzo popularne. Kiedyś mi się wydawało, że tylko blogi modowe mają tak wielką rzeszę czytelników.

Dla każdego "bycie fit"  oznacza co innego, jednak głównie chodzi o to aby zdrowo się odżywiać i do swojego życia wprowadzić aktywność fizyczną. Według mnie moda na zdrowy tryb życia tylko pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie i zdrowie. Jest to niewątpliwie najlepsza moda ostatnich czasów.