Piękne i zgrabne uda

Piękne i zgrabne uda

Piękne i zgrabne uda

Uda stanowią największą część naszych nóg, dlatego też powinniśmy poświęcać im najwięcej uwagi. Szczególnie w przypadku kobiet ta część ciała jest szczególnie ważna, i zwraca uwagę mężczyzn.

Co więc trzeba zrobić, aby wyglądały pięknie, młodo i były jędrne?

Podstawowe założenia są podobne do tych, które opisałem w poprzednim poście o dbaniu o piękną pupę. Najważniejsze jest, aby nie zakładać, że efekty przyjdą szybko. Tak na prawdę, nogi są tą częścią ciała, której ukształtowanie zajmuje nam najwięcej czasu.

Aby schudnąć w udach przede wszystkim należy stosować treningi interwałowe, które podniosą na dłuższą chwilę nasze tętno.

Warto pomyśleć o bieganiu interwałów. W połączeniu z dietą kaloryczną ujemną (czyli taką, w której spożywamy mniej kalorii niż powinniśmy), na efekty nie powinniśmy czekać bardzo długo.

Znaczeni trudniej mają jednak osoby, które mają zbyt szczupłe nogi, i chcą przybrać trochę mięśni. Tutaj potrzebne są odpowiednie ćwiczenia, mające pomóc w przyroście masy mięśniowej, wspomagane przez dietę bogata w białko i węglowodany.

Najprostszym sposobem jest udanie się na siłownię i poproszenie i trenera osobistego. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu w skuteczny sposób pomoże on osiągnąć oczekiwane wyniki.

Warto jednak zwrócić uwagę, aby dieta była jak najlepiej dopasowana do naszego ciała, ponieważ np. zbyt niskokaloryczna może być w przyszłości przyczyną wystąpienia efekty Jo-Jo, a tego nie chce chyba żadna kobieta.