Hallu Motion życie bez haluksów

Hallu Motion życie bez haluksów

Haluksy stanowią jedną z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych. Schorzenie  (generowane przez nierównomierne rozłożenie ciężaru ciała na stopach) wpływa na obniżenie efektywności naszych działań. Jeśli ból i dyskomfort odbierają Ci radość życia, podaruj sobie namiastkę raju na ziemi…

Czy wiedziałaś/eś, że paluch koślawy to inna nazwa haluksów? Mając pełną świadomość istnienia choroby, nie lekceważ pierwszych symptomów. Przedstawiamy Ci najnowocześniejszy sposób na pozbycie się haluksów – Hallu Motion – ratunek dla słabych i zmęczonych stóp.       

Próbowałaś/eś już wszystkiego? Domowe sposoby nie przyniosły pożądanych efektów? Nie czekaj, aż haluks sam ustąpi, wyeliminuj problem – aplikując nowatorski Hallu Motion.     

 • BEZ stosowania nieskutecznych kremów i aparatów stabilizujących! 
 • BEZ korzystania z drogich zabiegów chirurgicznych!
 • BEZ wydawania pieniędzy na kosztowne wizyty u specjalistów!
 • BEZ stresu, nerwów i wychodzenia z domu!

Walka z haluksami jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Hallu Motion mówi sam za siebie…

 • Stopa usztywniona jak nigdy wcześniej!
 • Wiara w skuteczność aparatów korygujących – odzyskana!
 • Ból, pieczenie i dyskomfort – wyeliminowane!
 • Skóra na stopach – wygładzona!
 • Wykrzywiony paluch – usunięty!
 • Stres i napięcie – „zabite” na śmierć!

Chyba nie musimy Cię przekonywać, że Hallu Motion zrewolucjonizował świat współczesnych aparatów korygujących?  

„Kilka tygodni temu zauważyłam zgrubienie na stopie. Czy to może być haluks?”

Oczywiście! Haluksy to wynik nierównomiernego rozłożenia ciężaru ciała na stopach. Jeśli częste noszenie butów na obcasie utrudnia Ci chodzenie, oddaj szpilki mamie bądź siostrze.

 „Jestem właścicielką palących haluksów. Gdzie powinnam szukać ratunku?”

Jeśli czujesz, że haluksy odbierają Ci chęć do życia, przetestuj nasz wyjątkowy aparat stabilizujący. Hallu Motion to doskonała alternatywa dla innych form leczenia. 

Do nadmienionych form należą:

 • plastry,
 • opaski,
 • jonoforeza,
 • farmakoterapia,
 • specjalne ćwiczenia korygujące. 

Powiedz STOP nieskutecznym metodom (typu plastry, opaski) i zamień je na przyjaciela zmęczonych stóp. Hallu Motion to Twój sposób na sukces! 

Dzień z Hallu Motion

Hallu Motion to produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Aparat stosowany jest przez kobiety (oraz mężczyzn) w różnym wieku i co istotne – nakładany wyłącznie w ciągu dnia!  Priorytetową kwestią (w trakcie kuracji stabilizującej) jest systematyczność. Tylko regularne noszenie Hallu Motion może przyczynić się do poprawy wyglądu i kondycji stopy. Aparat (w nadmienionej formie) można stosować z większością dostępnych butów. Hallu Motion dopasowuje się do wybranego kształtu oraz rozmiaru stopy.  

Jak działa rewolucyjny Hallu Motion?

Zdeformowana stopa stanowi przykry widok dla ludzkiego oka. Gdy paluch wygina się i odstaje, my odstajemy od reszty społeczeństwa… Haluksy (z przyczyn estetycznych) odbierają chęć do działania i zniechęcają nas do drobnych przyjemności. Basen, plaża – to odpada. „Hodując” bolesne haluksy, stajesz się więźniem własnego ciała. „Czy mogę to zatrzymać?”. Oczywiście! Stosując wyjątkowy aparat korygujący, rozpoczynasz nową drogę swojego życia.

Hallu Motion działa wielopłaszczyznowo i jest najskuteczniejszą bronią w walce z palącymi haluksami. Regularne stosowanie aparatu (tj. codziennie), wpływa na poprawę zdrowia i pozwala cieszyć się sprawną, zwinną stopą. 

Hallu Motion w kilku krokach:

Krok pierwszy!

Hallu Motion to doskonała stabilizacja palucha (aparat ustawia palucha w prostej pozycji, czyli pozycji gwarantującej efektywne wyleczenie z choroby).

Krok drugi!

Hallu Motion to skuteczna eliminacja bólu, napięcia oraz bolących nagniotków.

Krok trzeci!

Hallu Motion to ochrona stawu przed dalszym postępowaniem choroby.

Zanim Hallu Motion rozpocznie akcję – „STOP haluksom”, zobligowana/y jesteś do zapoznania się z instrukcją obsługi.

Główne fazy działania:

DZIAŁANIE NR 1 – zwolnij pasek na korektorze (do końca).

DZIAŁANIE NR 2 – załóż akcesorium w prawidłowy sposób, tj. tak, by przednia część znalazła się po wewnętrznej stronie palucha, natomiast gąbka – na chorym stawie.

DZIAŁANIE NR 3 – pasek ściągający (umiejscowiony na podeszwie) owiń po zewnętrznej stronie stopy i przytwierdź go do zaczepu – w górnej części. Zapnij taśmę.

DZIAŁANIE NR 4 – dopasuj pasek ściągający (czyli wykonaj czynność tak, by pasek uciskał chorego palucha).

DZIAŁANIE NR 5 – w miarę upływu czasu, zwiększaj siłę paska ściągającego. Nie pozwól jednak, by element sprawił Ci ból. Gdy poczujesz ucisk, poluzuj pasek i na nowo ciesz się życiem.

 • Zakładanie łatwiejsze niż myślisz!
 • Zdejmowanie bez wsparcia osób trzecich!
 • Duża wygoda użytkowania!
 • Tylko sprawdzone materiały!

Noszenie aparatu korygującego jeszcze nigdy nie było tak proste Stosuj go codziennie, a problem z haluksami zniknie raz na zawsze!

Zrób to już teraz!

Wyślij nam swoje zgłoszenie, a Hallu Motion (w niedługim czasie) zagości na Twojej stopie! Nie zwlekaj zbyt długo, promocja będzie obowiązywać jeszcze tylko przez kilka godzin.

Hallu Motion

297 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 160 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.