Shape - trening z gwiazdami

Shape - trening z gwiazdami

Witajcie ;* jak wszyscy tak piszą na temat nowej płyty Ewy Chodakowskiej to postanowiłam i ja wyraźnić swoje zdanie na ten temat. Jeśli ktoś nie wie co to takiego to już wyjasniam - w nowym grudniowym wydaniu shape'a jest 4 płyta Ewy Chodakowskiej "trening z gwiazdami". Na tej płycie znajdują się 3 filmiki trwające ok. 15 min .

I część prezentuje ćwiczenia poprawiające równowagę, koordynację oraz modelujące nogi. Z Aleksandra Szwed 

II część spala ekspresowo kalorie, wyszczuplając tym samym całe ciało. Z Beata Sadowską

III część tzw superset czyli serie ćwiczeń na przeciwstawne grupy mięśniowe - głównie brzuch i plecy.Z Karoliną Malinowską 

Mam swoje zdanie na temat tej płyty i wg mnie gwiazdy ćwiczące z Ewą, nie wiem jak inni ale zauważyłam to przy Beacie Sadowskiej, że ona ćwiczyła jakby jej się nie chciało. Rozumiem wszystko, ale ta plyta jest w całej Polsce i mogła chociaż przez te parenaście minut nie pokazywał swojego niezadowolenia, ja miałam takie odczucie. No nic, ale to jest moje zdanie. 

Wykonałam II część ponieważ mi zalezy na spaleniu kalorii i naprawdę byłam spocona jak skończyłam a nie umiałam wykonać tych ćwiczeń w rytmie Ewki, mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. 

Z dietą nie idzie mi najlepiej, dopiero zważę się za tydzień w czwartek, ponieważ jeszcze okresu nie dostałam a coś czuję, że jutro dostanę. Dobrze, że dzisiaj nie dostałam bo byłam we Wiśle w hotelu Gołębiewskim. Nic szczególnego - hotel 5* jak inne... A słynny park wodny Tropicana to zwykły basen i tyle. Ale oczywiście ludzie muszę sobie reklamę zrobić. No nic nie zanudzam, jutro już niestety do szkoły -.-

Pozdrawiam i nie poddajemy się !! ;**