Electricity Saving Box - zasada działania

Electricity Saving Box - zasada działania

Nikt nie lubi płacić wysokich rachunków, a niestety, opłaty za energię bez przerwy drożeją. A ponieważ nie da się tej pozycji wyeliminować z domowego budżetu, pozostaje oszczędzanie. Czy jednak trzeba rezygnować z urządzeń elektrycznych, by płacić mniej? Niekoniecznie. Są sposoby, dzięki którym można korzystać z prądu w takim samym stopniu jak dotychczas, tyle że nie będzie to już pociągać za sobą tak wysokich kosztów. Nie wierzysz, że to możliwe? Wypróbuj Energy Saver, rewolucyjne urządzenie, z pomocą którego rachunki za prąd da się obniżyć prawie o 50 procent.

Całkowicie legalnie i bezpiecznie

Metody związane z obniżaniem opłat za pobór energii kojarzą się z nie do końca uczciwymi praktykami. Cofanie liczników, podłączanie się na dziko do obcych sieci – to rozwiązania, które przynoszą spodziewany efekt, ale jednocześnie narażają użytkowników na poważne kłopoty z prawem. Dlatego ci, którzy chcą uczciwie rozliczać się z dostawcą prądu, zazwyczaj jedynie ograniczają swoje potrzeby związane z użytkowaniem sprzętu elektrycznego. Tylko czy to na dłuższą metę się sprawdzi? W dzisiejszych czasach trudno tak po prostu zrezygnować z elektroniki, bo takie sprzęty otaczają nas z każdej strony i ciężko bez nich wyobrazić sobie komfortowe życie. Dlatego na rynku pojawił się Energy Saver. Przyrząd, którego celem jest obniżenie rachunków za prąd, ale z wykluczeniem jakichkolwiek podejrzanych sztuczek.

Energy Saver jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika. Jego działanie nie jest szkodliwe dla otoczenia, wręcz przeciwnie, po podłączeniu do gniazdka Energy Saver jest w stanie ograniczyć szkodliwe dla zdrowia promieniowanie elektromagnetyczne. Ale to tylko jedna z zalet tego urządzenia. Energy Saver ogranicza zużycie prądu, jednak w żaden sposób nie można tego nazwać oszustwem. Przyrząd wykorzystuje doskonale znane prawa fizyki i to wszystko. Podłączasz urządzenie, ono rozpoczyna swoją pracę i już po pierwszym miesiącu pobór prądu kurczy się o blisko 50 procent.

Korzystając z Energy Saver nie musisz się nikomu tłumaczyć z nielegalnych praktyk. Przyrząd nie kradnie energii, całe zużycie prądu jest pokazywane na liczniku, którego praca nie jest zakłócona. Używasz elektroniki w takim zakresie, jak potrzebujesz. Różnica jest jednak taka, że teraz płacisz za to znacznie mniej.

Jak to w ogóle możliwe?

Czy zwykły przyrząd może tak po prostu ograniczyć zapotrzebowanie na prąd? Okazuje się, że tak. Oczywiście, musi to być oryginalny Energy Saver, który jako jedyny zapewnia tak spektakularne rezultaty. Na czym to polega? Energy Saver wykorzystuje zjawisko kompensacji mocy biernej. Jest to ta część energii, której urządzenia elektroniczne w ogóle nie potrzebują, jednak sieć elektryczna zawsze taką moc bierną produkuje. Energia bierna jest całkowicie bezużyteczna dla prawidłowego funkcjonowania elektroniki, ale ktoś za jej produkcję zapłacić musi. Łatwo więc zgadnąć, że to właśnie moc bierna generuje niepotrzebne straty, zatem im mniej jej będzie, tym efektywniejsze stanie się zużycie prądu, a w konsekwencji opłaty staną się bardziej przystępne dla użytkownika.

Energy Saver sprawia, że moc bierna przestaje mieć tak znaczący wpływ na wysokość rachunków. Urządzenia podłączone do sieci już jej nie pobierają i dzięki temu płacisz jedynie za tą energię, która rzeczywiście jest Ci potrzebna. Nie ma znaczenia, czy chodzi o komputer, AGD, pralkę czy narzędzia. Wszystko, co pracuje na prąd, będzie dzięki Energy Saver tańsze w użytkowaniu.

Płacisz o połowę mniej

Ile konkretnie zaoszczędzisz, zależy od rodzaju posiadanych urządzeń elektronicznych, jednak najczęściej zyski sięgają blisko 50 procent dotychczasowych rachunków. Biorąc pod uwagę niską cenę urządzenia, zakup Energy Saver zwraca się bardzo szybko, już po dwóch, trzech miesiącach. Jeden przyrząd wystarcza na cały dom, można też z niego korzystać w biurach, restauracjach czy sklepach – słowem wszędzie tam, gdzie zużywana jest energia elektryczna. Energy Saver zmniejsza straty prądu, a Ty nie wydajesz już majątku na rachunki.

Praca urządzenia zaczyna się od razu w momencie podłączenia go do sieci. Energy Saver nie przeszkadza w codziennych obowiązkach – jest to przyrząd mały, bezgłośny, niewymagający skomplikowanej obsługi. Przyrząd podpina się do dowolnego gniazdka, ważne tylko, by Energy Saver nie trafił do pomieszczenia z wysokim poziomem wilgotności. Energy Saver pracuje na okrągło, jego działanie znika dopiero wtedy, gdy odłączy się go od sieci. W trakcie swojej pracy Energy Saver kompensuje moc bierną i zmniejsza jej wartość, co przekłada się na niższy i tańszy pobór mocy.

Niskie rachunki dla każdego

Chcesz mieć takie urządzenie w swoim domu? Żaden problem. Złóż zamówienie, a przyrząd w ciągu kilku dni trafi pod wskazany adres. Warto się pospieszyć i skorzystać z promocyjnej ceny – Energy Saver kosztuje jedyne 174 zł z dostawą do domu.

Przyrząd nie wymaga żadnych przygotowań, nie trzeba do niego doprowadzać dodatkowych kabli czy szykować osobnego gniazdka. Urządzenie do oszczędzania prądu jest przystosowane do pracy przy maksymalnym obciążeniu rzędu 5 kW–19 kW. O skuteczność nie musisz się obawiać, producent daje na swój produkt aż dwuletnią gwarancję.

Electricity Saving Box

310 zł 174 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 136 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.