Makijaż permanentny – dla kogo?

Makijaż permanentny – dla kogo?

Makijaż permanentny wykonuje się w celu poprawy wyglądu twarzy i podkreślenia piękna i urody kobiety. Zabieg może dotyczyć brwi( korekcja ich kształtu ), ust( zaznaczenie konturu ust, wzmocnienie koloru warg )lub oczu( kreski na dolnej lub górnej powiece ). Ponadto makijaż permanentny można również wykonać w celu likwidacji blizn lub zamaskowania defektów skóry( np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia )…

Makijaż permanentny polecany jest w szczególności dla osób, które są zabiegane i nie mają czasu na codzienny makijaż. Jest to także zabieg przeznaczony dla osób, które rano i wieczorem wyglądają blado i mało wyraziście. Makijaż permanentny jest także dobrym wyjściem dla osób, które nie malują się na co dzień, a mimo to chciałyby wyglądać pięknie. Jest to również dobre rozwiązanie dla tych osób, które mają problemy ze wzrokiem i przez to kłopoty z wykonaniem makijażu( np. osoby noszące okulary, szkła kontaktowe, osoby starsze ).

Zabieg tego typu jest również przeznaczony dla…

Zabieg tego typu jest również przeznaczony dla osób, które nie mogą malować się zwykłymi kosmetykami z uwagi na uczulenie na składniki, z których są wykonane. Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze przez bardzo długi czas. W zależności od typu i koloru skóry jego trwałość wynosi od trzech do pięciu lat.