Dermicos Vive - walka o piękne, gęste włosy

Dermicos Vive - walka o piękne, gęste włosy

Po okresie ciąży, w czasie karmienia piersią włosy mogą zacząć nadmiernie wypadać. Wiele kobiet mówi o katastrofalnej kondycji swoich włosów także przy zaburzeniach hormonalnych. Łysienie i utrata włosów mogą wynikać również z uwarunkowań genetycznych, albo być efektem nieprawidłowego traktowania czupryny w trakcie domowych lub salonowych zabiegów fryzjerskich. Powodów wypadania włosów jest wiele, choć sam mechanizm, z którym mamy wówczas do czynienia jest taki sam. Można go powstrzymać, a nawet odwrócić jego bieg przy zastosowaniu Demicos Vive - specyfiku na piękne włosy. Jak on działa, jaka jest jego cena i gdzie można go kupić?

Rzadkie i słabe włosy nie są wyjątkiem od reguły. Występują u kobiet i mężczyzn, powodując olbrzymie kompleks dotyczące wyglądu. Utrata włosów jest utożsamiana ze starzeniem się oraz z utratą pewnego atrybutu - kobiecości lub męskości, zwłaszcza, gdy wcześniej dana osoba mogła pochwalić się naprawdę gęstą, piękną czupryną.  Najczęściej przyczyną słabych i rzadkich włosów, które mają skłonności do wypadania całymi garściami, są: stres, brak wystarczającej ilości witamin i mikroelementów w diecie, choroby, zaburzenia hormonalne czy nieodpowiednia pielęgnacja i względy genetyczne. Mówi się, że łysienie jest dziedziczne i jest w tym wiele prawdy. Jeśli nasi rodzice wcześnie zaczęli tracić włosy na głowie, więcej niż prawdopodobne jest, że i my doświadczymy tego problemu na własnej skórze.

Z medycznego i kosmetycznego punktu widzenia włosy wypadają, ponieważ obumierają z braku substancji odżywczych, które powinny być dostarczane do cebulki włosa. Otoczka kolagenowa włosa, znajdująca się wokół jego korzenia  zaczyna uciskać to miejsce i blokuje dopływ składników budujących włos. To powoduje osłabienie skóry głowy i do utraty włosów - wypadania lub nawet do łysienia.

Problem ten jest poważny dla wielu osób, dlatego podejmują się walki z nim. Większość kosmetologów, dermatologów i lekarzy innych specjalizacji niewątpliwie powie nam, że walka z wypadaniem włosów jest nierówna i długotrwała. Należy przyjmować suplementy diety regularnie przez okres 2-3 miesięcy, aby zahamować zjawisko wypadania włosów. Podobnie jest w przypadku stosowania odżywek, szamponów, masek, serum i wcierek na wypadanie włosów. Działają one dopiero po dłuższym cyklu zastosowania.

Demicos Vive jest środkiem zupełnie innym. Ma postać plastrów przyklejanych do głowy, które dostarczają do cebulek włosów substancje odżywcze, dzięki którym mogą one lepiej rosnąć. Pobudzają one skórę do tworzenia nowych włosów, dzięki czemu można uzyskać zjawisko zagęszczenia czupryny. Co najważniejsze, skład specyfiku Demicos Vive jest na tyle unikalny, że pozytywne efekty zahamowania wypadania włosów są widoczne nawet po tygodniu od jego zastosowania.

Skuteczny sposób na mocne, zdrowe włosy

Demicos Vive jest rewolucyjnym środkiem pozwalającym skuteczną walkę przeciwko wypadaniu włosów. Jednocześnie, jest on „bronią” bezpieczną dla organizmu człowieka. Demicos Vivepozwala codziennie odżywiać otoczkę kolagenową wokół korzenia włosia, dzięki czemu włosy mogą stać się gęstsze o 7 procent w trakcie pierwszego tygodnia stosowania specyfiku. Znane są nawet przypadki osób, u których włosy stawały się gęstsze o 15 procent w trakcie pierwszych 48 godzin stosowania Demicos Vive. Wiele osób odzyskało silne i mocne włosy w dwa tygodnie, choć większe przerzedzenia wymagają stosowania plastrów Demicos Vive przez co najmniej 3 tygodnie.

Naprawdę warto, ponieważ za stosunkowo niską cenę można przyspieszyć wzrost i zagęścić włosy o 67 procent w miesiąc oraz zatrzymać ich wypadanie w 12 dni od pierwszego użycia. Już po jednym dniu korzeń włosa staje się znacznie lepiej odżywiony i zmniejsza się o 2/3 liczba urazów mechanicznych włosów.

Skład Demicos Vive jest zaskakujący - ale w pozytywny sposób, bowiem środek ten jest kompozycją naturalnych składników odżywczych, posiadających właściwości zagęszczające fryzurę. W składzie Demicos Vive znajdziemy L-cysteinę, adenozynę i olej z palmy sabałowej.

Naturalne substancje podane do włosów w odpowiednio wysokiej i jednocześnie bezpiecznej dawce pozwalają na uzyskanie znakomitych efektów we wzmocnieniu czupryny. Demicos jest dziełem badaczy z Instytutu Higieny i Urody w Zurychu. Kuracja Demicos w postaci plastrów nakładanych na skórę głowy zagęszcza włosy, bez konieczności stosowania innych, specjalistycznych zabiegów. Nie wyklucza ona farbowania włosów czy zmiany sposobu ich rozczesywania. Wystarczy, aby codziennie przed snem naklejać plastry na skórę głowy, aby później móc cieszyć się z silnych i gęstych włosów.

Demicos Vive i jego unikalny skład wpływa na porost włosów, odbudowuje je i przywraca im dobry wygląd oraz jedwabistość w dotyku. Kuracja była testowana na wielu osobach walczących z łysieniem i wypadaniem włosów, a każdorazowo uzyskiwano świetne rezultaty w walce o piękną, gęstą fryzurę. Gdzie kupić Demicos Vive? Między innymi w kosmetycznych sklepach internetowych. 

Dermicos Vive

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!